Plafonieră LED Eglo PASTERI 11W/230V - 31593178,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Eglo PASTERI 11W/230V - 31593
Eglo 95044 - Lustră PASTERI, 1x E27, 60W, 230V158,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 95044 - Lustră PASTERI, 1x E27, 60W, 230V
Eglo 96369 - Lampă suspendată PASTERI 2xE27/60W/230V 220mm286,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 96369 - Lampă suspendată PASTERI 2xE27/60W/230V 220mm
Eglo 43511 - Plafonier LED TOWNSHEND, 3x E27, 60W, 230V230,00 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 43511 - Plafonier LED TOWNSHEND, 3x E27, 60W, 230V