Plafonieră LED Eglo PASTERI 11W/230V - 31593178,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Plafonieră LED Eglo PASTERI 11W/230V - 31593
Eglo 95044 - Lustră PASTERI, 1x E27, 60W, 230V158,90 RONeglo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Eglo 95044 - Lustră PASTERI, 1x E27, 60W, 230V