Decorațiune LED de Crăciun pentru exterior, stea 46 cm, 120xLED/2, 1W/230V, IP44, alb cald133,90 RONeurolamp, decoratiune de craciunluminam.roSimilar cu Decorațiune LED de Crăciun pentru exterior, stea 46 cm, 120xLED/2, 1W/230V, IP44, alb cald
Decorațiune LED de Crăciun pentru exterior, 120 LED, 2, 1 W, 230 V, IP44, alb cald, brăduț 60 cm183,90 RONeurolamp, decoratiune de craciunluminam.roSimilar cu Decorațiune LED de Crăciun pentru exterior, 120 LED, 2, 1 W, 230 V, IP44, alb cald, brăduț 60 cm
Stea LED decorativă de Crăciun pentru exterior 140xLED/2, 1W/230V IP44 alb cald 60 cm245,90 RONeurolamp, decoratiune de craciunluminam.roSimilar cu Stea LED decorativă de Crăciun pentru exterior 140xLED/2, 1W/230V IP44 alb cald 60 cm
Decorațiune LED de Crăciun de exterior 40xLED/2, 1W/230V IP44 cerb243,90 RONdonoci, decoratiune de craciunluminam.roSimilar cu Decorațiune LED de Crăciun de exterior 40xLED/2, 1W/230V IP44 cerb
Decorațiune LED de Crăciun Markslöjd 705554 REINHARD LED/0, 06W/4xAA/alb cald279,33 RONmarkslöjd, decoratiune de craciunluminam.roSimilar cu Decorațiune LED de Crăciun Markslöjd 705554 REINHARD LED/0, 06W/4xAA/alb cald
Decorațiune LED de Crăciun de exterior 72xLED/3, 6W/230V IP44 alb cald221,90 RONdonoci, decoratiune de craciunluminam.roSimilar cu Decorațiune LED de Crăciun de exterior 72xLED/3, 6W/230V IP44 alb cald