Corp de iluminat LED tavan fals RIKI-V LED SMD/18W/230V 225x225 mm101,90 RONdonoci, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED tavan fals RIKI-V LED SMD/18W/230V 225x225 mm
Corp de iluminat LED tavan fals RIKI-P LED SMD/18W/230V 225x225 mm86,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED tavan fals RIKI-P LED SMD/18W/230V 225x225 mm
Rabalux Corp de iluminat LED de tavan pentru baie, 24W/230V, 2800/4000/6000K, IP44, negru302,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux Corp de iluminat LED de tavan pentru baie, 24W/230V, 2800/4000/6000K, IP44, negru
- Panou LED încastrat pentru tavan fals, 28W, 230V, 120 x 30 cm, 4000K153,90 RONb.v., corpuri de iluminat, iluminat de interior, corpuri de iluminat încastrate, panouri led încastrateluminam.roSimilar cu - Panou LED încastrat pentru tavan fals, 28W, 230V, 120 x 30 cm, 4000K