SET 3x corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat MESH 6W/230V 2700K-6500K d. 11, 5cm148,90 RONb.v., lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat MESH 6W/230V 2700K-6500K d. 11, 5cm
SET 3x corp de iluminat LED dimabil încastrat MESH 15W/230V 2700K-6500K d. 17cm162,90 RONb.v., lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED dimabil încastrat MESH 15W/230V 2700K-6500K d. 17cm
SET 3x corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat MESH 9W/230V 2700K-6500K d. 14, 5cm126,00 RONb.v., lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu SET 3x corp de iluminat LED RGBW dimabil încastrat MESH 9W/230V 2700K-6500K d. 14, 5cm