Corp de iluminat industrial LED High Bay 150W/230V 4000K IP65492,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, iluminat de interior, în funcție de destinație, garaj și subsolluminam.roSimilar cu Corp de iluminat industrial LED High Bay 150W/230V 4000K IP65
Corp de iluminat industrial LED High Bay, 166 W, 230 V, IP65, 4000 K348,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, iluminat de interior, în funcție de destinație, garaj și subsolluminam.roSimilar cu Corp de iluminat industrial LED High Bay, 166 W, 230 V, IP65, 4000 K