Corp de iluminat LED încastrat LED/7, 5W/230V 4000K negru44,90 RONdonoci, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat LED/7, 5W/230V 4000K negru
Corp de iluminat LED încastrat LED/7, 5W/230V 4000K negru/argintiu45,90 RONdonoci, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat LED/7, 5W/230V 4000K negru/argintiu
Corp de iluminat LED încastrat LED/7, 5W/230V 4000K negru/auriu45,90 RONdonoci, lampa incorporabilaluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat LED/7, 5W/230V 4000K negru/auriu
Corp de iluminat LED încastrat pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K negru IP6526,90 RONb.v., lampa baieluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED încastrat pentru baie LED/4, 8W/230V 4000K negru IP65
Brilagi - Corp de iluminat LED încastrat pentru baie, 4, 8W, 230V, 4000K, negru, IP6524,90 RONbrilagi, lampa baieluminam.roSimilar cu Brilagi - Corp de iluminat LED încastrat pentru baie, 4, 8W, 230V, 4000K, negru, IP65