Bec LED FILAMENT ST64 E27/1, 2W/230V 2500K34,90 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec LED FILAMENT ST64 E27/1, 2W/230V 2500K
Rabalux 79178 - Bec LED reflector FILAMENT R50, soclu E14, 4W, 230V, 4000K (lumină albă neutră)18,39 RONrabalux, corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e14luminam.roSimilar cu Rabalux 79178 - Bec LED reflector FILAMENT R50, soclu E14, 4W, 230V, 4000K (lumină albă neutră)