Bec cu infraroșu PHILIPS PAR38 E27 150W/230V, cu pereți groși162,90 RONdonoci, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, e27luminam.roSimilar cu Bec cu infraroșu PHILIPS PAR38 E27 150W/230V, cu pereți groși
Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2200K -32,90 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2200K -
Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2700K -30,90 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2700K -