Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2200K -32,90 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2200K -
Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2700K -30,90 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec LED Vintage A65, soclu E27, 18W, 230V, 2700K -
Bec LED SAMSUNG CHIP A65 E27/8, 5W/230V 3000K18,09 RONdonoci, corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e27luminam.roSimilar cu Bec LED SAMSUNG CHIP A65 E27/8, 5W/230V 3000K