Bec LED dimabil GU10, 6W, 230V, 4000K - Brilagi16,29 RONbrilagi, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED dimabil GU10, 6W, 230V, 4000K - Brilagi
Bec LED dimabil GU10/4, 9W/230V 6500K -18,39 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED dimabil GU10/4, 9W/230V 6500K -
Bec LED dimabil GU10/4, 9W/230V 6500K14,29 RONb.v., corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, gu10luminam.roSimilar cu Bec LED dimabil GU10/4, 9W/230V 6500K