Bec pentru cuptor, soclu E14, 15W, 230V, 2300K9,29 RONdonoci, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, e14luminam.roSimilar cu Bec pentru cuptor, soclu E14, 15W, 230V, 2300K
Bec LED Osram VINTAGE E14/1, 5W/230V 2400K25,90 RONosram, corpuri de iluminat, becuri, becuri led, becuri led e14luminam.roSimilar cu Bec LED Osram VINTAGE E14/1, 5W/230V 2400K
Bec LED pentru frigider T22 E14/1, 5W/230V 1800K LBCRFE14T2216,09 RONdonoci, corpuri de iluminat, becuri, în funcție de soclu, e14luminam.roSimilar cu Bec LED pentru frigider T22 E14/1, 5W/230V 1800K LBCRFE14T22
Candelabru ANTON cu lanț, 5 x E14 / 15W / 230V, bronz389,90 RONdonoci, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Candelabru ANTON cu lanț, 5 x E14 / 15W / 230V, bronz
Brilagi - Corp de iluminat tip spot HYGGE, 3x E14, 15W, 230V, lemn/fumuriu266,90 RONbrilagi, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Brilagi - Corp de iluminat tip spot HYGGE, 3x E14, 15W, 230V, lemn/fumuriu