Redo 01-2479 - Aplica de perete LED TANGENT, 14W, 230V, 3000K, albă637,90 RONredo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Redo 01-2479 - Aplica de perete LED TANGENT, 14W, 230V, 3000K, albă
Redo TANGENT 01-2201 - Aplica de perete LED, 14W, 230V, 3000K, negru637,90 RONredo, lampadare, lampa de pereteluminam.roSimilar cu Redo TANGENT 01-2201 - Aplica de perete LED, 14W, 230V, 3000K, negru
Redo 01-3021 - Lustră LED suspendată pe cablu LARS, LED 14W/230V + LED 10W, Ø 60 cm, CRI 90, negru822,90 RONredo, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Redo 01-3021 - Lustră LED suspendată pe cablu LARS, LED 14W/230V + LED 10W, Ø 60 cm, CRI 90, negru