Aplică LED pentru oglindă de baie Rabalux LED/7, 5W/230V IP44245,90 RONrabalux, lampa baieluminam.roSimilar cu Aplică LED pentru oglindă de baie Rabalux LED/7, 5W/230V IP44
Corp de iluminat LED pentru oglindă de baie APA MINI LED, 4W, 230V, IP44, negru80,90 RONdonoci, lampa baieluminam.roSimilar cu Corp de iluminat LED pentru oglindă de baie APA MINI LED, 4W, 230V, IP44, negru