Aplică LED pentru baie Rabalux LED/13, 5W/230V IP44307,90 RONrabalux, lampa baieluminam.roSimilar cu Aplică LED pentru baie Rabalux LED/13, 5W/230V IP44
Aplică LED pentru oglindă de baie Rabalux LED/7, 5W/230V IP44245,90 RONrabalux, lampa baieluminam.roSimilar cu Aplică LED pentru oglindă de baie Rabalux LED/7, 5W/230V IP44
Rabalux 77134-LED Plafonieră pentru baie LOWAR, LED 12W, 230V, IP44, 3000/4000/6000K99,90 RONrabalux, lustra, candelabruluminam.roSimilar cu Rabalux 77134-LED Plafonieră pentru baie LOWAR, LED 12W, 230V, IP44, 3000/4000/6000K
Rabalux 7479-LED Aplica exterior BALIMO LED 12W 230V IP44 cu senzor245,90 RONrabalux, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Rabalux 7479-LED Aplica exterior BALIMO LED 12W 230V IP44 cu senzor
Rabalux 7478-LED Aplica exterior BALIMO LED 12W 230V IP44 cu senzor245,90 RONrabalux, lampa exterioaraluminam.roSimilar cu Rabalux 7478-LED Aplica exterior BALIMO LED 12W 230V IP44 cu senzor